Fibaco koulutuskeskus sijaitsee aivan Helsingin keskustassa.
Vastaanotto auki ma-pe klo 12:00-18:00.

Tervetuloa tutustumaan!

Kysy lisää tai varaa oma tutustumistuntisi!

Fibaco

Eteläesplanadi 22
00130 Helsinki
info@fibacogroup.com
puh. 010 5833 777
(0,08 €/puhelu + 0,16 €/min.)

Pysäköinti
Erottajan parkkihalli
Stockmannin parkkihalli

Topi Lösönen

Topi Lösönen

Urheilu, yhteistyöverkostot

+358 40 136 1122

topi.losonen@fibacogroup.com

Anna-Leena Toivanen

Anna-Leena Toivanen

Tj., koulutus

+358 50 369 1898

ansku@fibacogroup.com

Tomi Viitanen

Tomi Viitanen

Henkilöstö, toimipisteet

+358 40 535 2746

tomi.viitanen@fibacogroup.com

Mikko Karhu

Mikko Karhu

Fibaco yksilövalmentaja

+358 44 323 4956

mikko.karhu@fibacogroup.com

Hanna-Leena Kokkonen

Hanna-Leena Kokkonen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 40 506 1581

hanna-leena.kokkonen@fibacogroup.com

Juha Heikkinen

Juha Heikkinen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 44 505 9988

juha.heikkinen@fibacogroup.com

Tuomas Pollari

Tuomas Pollari

Fibaco yksilövalmentaja

+358 40 682 8010

tuomas.pollari@fibacogroup.com

Oona Tolppanen

Oona Tolppanen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 10 583 3777

oona.tolppanen@fibacogroup.com

Roope Matilainen

Roope Matilainen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 50  339 6763

roope.matilainen@fibacogroup.com

Reetta Raivio

Reetta Raivio

Fibaco yksilövalmentaja

+358 50  4653090

reetta.raivio@fibacogroup.com

Linda Laine

Linda Laine

Fibaco yksilövalmentaja, Äitiyslomalla

+358 40 716 3174

linda.laine@fibacogroup.com

Merika Sjöberg

Merika Sjöberg

Fibaco yksilövalmentaja

+358 44 281 5281

merika.sjoberg@fibacogroup.com

Matej Vacek

Matej Vacek

Fibaco yksilövalmentaja

+358 40 965 4969

matej.vacek@fibacogroup.com

Henni Pesonen

Henni Pesonen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 44 323 6729

henni.pesonen@fibacogroup.com

Henri Filppula

Henri Filppula

Fibaco yksilövalmentaja

+358 40 584 2051

henri.filppula@fibacogroup.com

Tuukka Silvonen

Tuukka Silvonen

Fibaco yksilövalmentaja Espanja,Fuengirola

+358 10 583 3777

info@fibacogroup.com

Eve Makkonen

Eve Makkonen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 050 525 6230

eve.makkonen@fibacogroup.com

Ari-Matti Vakkuri

Ari-Matti Vakkuri

Fibaco yksilövalmentaja

+358 50 326 9585

ari-matti.vakkuri@fibacogroup.com