Fibaco liikunta-, valmennus- ja koulutuskeskus sijaitsee aivan Helsingin keskustassa.
Vastaanotto auki ma-pe klo 12:00-18:00.

Tervetuloa tutustumaan!

Varaa oma tutustumistuntisi!

Fibaco

Eteläesplanadi 22
00130 Helsinki
info@fibacogroup.com
puh. 010 5833 777
(0,08 €/puhelu + 0,16 €/min.)

Pysäköinti
Erottajan parkkihalli
Stockmannin parkkihalli

Topi Lösönen

Topi Lösönen

Urheilu, yhteistyöverkostot

+358 40 136 1122

topi.losonen@fibacogroup.com

Anna-Leena Toivanen

Anna-Leena Toivanen

Tj.

+358 50 369 1898

ansku@fibacogroup.com

Mikko Karhu

Mikko Karhu

Fibaco yksilövalmentaja

+358 44 323 4956

mikko.karhu@fibacogroup.com

Hanna-Leena Raunisto

Hanna-Leena Raunisto

Fibaco yksilövalmentaja

+358 40 506 1581

hanna-leena.kokkonen@fibacogroup.com

Roope Matilainen

Roope Matilainen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 50  339 6763

roope.matilainen@fibacogroup.com

Merika Sjöberg

Merika Sjöberg

Fibaco yksilövalmentaja

+358 44 281 5281

merika.sjoberg@fibacogroup.com

Matej Vacek

Matej Vacek

Fibaco yksilövalmentaja

+358 40 965 4969

matej.vacek@fibacogroup.com

Iiris Ruokonen

Fibaco yksilövalmentaja

+358 40 534 1872

iiris.ruokonen@fibacogroup.com

Marianne Sampakoski

Fibaco yksilövalmentaja

+358 44 340 0253

marianne.sampakoski@fibacogroup.com

Ludvig "Ludde" Söderberg

Fibaco yksilövalmentaja

+358 50 550 6510

ludde.soderberg@fibacogroup.com

Heikki Sorsa

Fibaco yksilövalmentaja

+358 50 322 6838

heikki.sorsa@fibacogroup.com